Είστε εδώ Αρχική Ανακοινώσεις Επαναλειτουργία σχολικών μονάδων

Επαναλειτουργία σχολικών μονάδων

1 Ιουνίου 2020 έως και 26 Ιουνίου 2020

Σας ενημερώνουμε ότι το σχολείο θα επαναλειτουργήσει τη Δευτέρα 1η Ιουνίου 2020. Τα μαθήματα θα παραταθούν έως και την Παρασκευή 26 Ιουνίου (αντί για τη 15η Ιουνίου).  Το Ολοήμερο Πρόγραμμα δεν θα λειτουργήσει και οι μαθητές θα σχολούν στις 13.15'. Προκειμένου να γίνει έγκαιρα ο σωστός προγραμματισμός του ωρολόγιου προγράμματος του σχολείου, παρακαλούμε να ενημερώσετε άμεσα τη σχολική μονάδα (έως αύριο το βράδυ) εάν πρόκειται το παιδί σας να μην έρθει στο σχολείο επειδή στο σπίτι σας υπάρχει άτομο που ανήκει σε ομάδα υψηλού κινδύνου – ευπαθή ομάδα ή το ίδιο ανήκει σε ομάδα αυξημένου κινδύνου για νόσηση από covid-19.

Συμπληρώνετε την υπεύθυνη δήλωση που υπάρχει παρακάτω και την υποβάλλετε ηλεκτρονικά στο email του σχολείου ή την καταθέτετε αυτοπροσώπως στη σχολική μονάδα.

Υπεύθυνη δήλωση γονέα μη προσέλευσης μαθητή
Έγγραφο DOCX, 11.70 KB, 95 λήψεις, 26 Μαϊ 2020 15:39